Kniha návštěv

Datum: 10.06.2018

Vložil: Valdines Amaral Da Silva

Titulek: Potřebujete naléhavé peníze?

Ahoj drahoušku. Stále hledáte pomoc. Podívejte se dál, protože Pamela Rosa Floresová chce a pomůže při půjčování, pokud splňuje podmínky. Dostala jsem od ní 750 000 kc odměnu za bankovní dluh banky. Pokud potřebujete pomoc, kontaktujte ji prosím na níže uvedené adrese a uveďte ji. pamelarosaflores11@gmail.com

Odpovědět

—————

Datum: 03.03.2018

Vložil: Jana Mabrouk

Titulek: Aj dostane pôžičku vo výške 80.000 eur z Sen Peter Krajčovič.

Dobrí prátelé. Potrebujete ješte pujcku? Jmenuji se Jana a chci, abyste vedeli, že Senátor Peter Krajcovic je skutecný veritel a jeho e-mail: senatorrpwalter@hotmail.com, Císlo služby WhatsApp je: +1 (518)558-5338, protože mi dal pujcku ve výši 80.000 EUR.

Jana Mabrouk
jana092345@email.cz

Odpovědět

—————

Datum: 17.07.2017

Vložil: Jan Holý

Titulek: aj, vizme!

Dobrý den, pane Mareši.
Včera jsem skouknul vaše povídání v Duši K.
Jelikož jsem se již rochnil v Pálešově Angelologii a pokračoval pročítáním Rudolfa Steinera, potěšilo mě mně již dobře povědomé poukázání na čtvernost lidské bylosti, čili těla v širším smyslu.
Ještě více mě potěšil Váš poukaz na nastávající supremacii morálky (nikoli rozumu). Což ostatně také dobře odpovídá učení Rudolfa Steinera. Navíc Emil Páleš - jak zřejmě také víte - v téhle oblasti vnímá doménu slovanských národů, jíž by měly vyniknout asi za 1.500 let...
Ale byl by to nudný příspěvek, kdybych psal jen: Ano, ano, jistě...
Přece tam bylo cosi, co mě nepotěšilo. Bylo to slovo o tom, že andělé nemají svobodnou vůli, že ji má jen člověk. Přiznám se, že taková slova jsou mi z duše protivná - vnímání člověka (tedy svého vlastního druhu) jako nejdůležitější bytosti ve vesmíru mi zavání ošklivou a nemístnou pýchou. Vždyť Steiner píše, že po dlouhé a dlouhé době se ti z lidí, kteří neodpadnou a budou pokračovat ve svém vývoji dostanou na úroveň dnešních andělů (kteří mezitím také budou mít možnost pokročit dále)?! A jak by nás mohly vést bytosti, které by nebyly moudřejší než my? Copak se neučíme z chyb, které plodíme svou svobodnou vůlí? Je snad možné to mít jinak?
(Říkal jste, že chcete vynadat, tak prosím...)
Jinak zdravím a přeji pokoj mysli.
(Líbí se mi Vaše prostota člověka srdce, jež je ovšem mnohem moudřejší než mysl.)
Jan Holý

Odpovědět

—————

Datum: 18.03.2017

Vložil: X

Titulek: Neni potřeba psát, ale chtělo se mi (s lhostejností)

Je to jistě zajímavé, ale je to vše jen takové ve vašem vlastním světě.
Jaké si to uděláte.
Podílet se s ostatními o cokoliv je ve skutečnosti jen plýtvání času. Místo využití ho na svoji vlastní cestu a rozvoj. Aniž by jste cokoli dělali a o něco stáli.
Tím získání vlastní osobní síly bez zaplétání se s ostatními.
Pak přispěje bytost nevědomě celku nejlépe. Nemusí o tom ani myšlenkou zavadit.
Jenže k tomu musí být bytost bojovníkem. Činy obyčejného člověka přec ještě nemají žádnou hodnotu. Jsou to slabé bytosti, ale přeju jim do budoucna zlepšení a ať se jim daří.
Nezaplétat se do světa je to nejdokonalejší co může bytost učinit.

Odpovědět

—————

Datum: 19.04.2016

Vložil: Juraj Ambruš

Titulek: Pozdrav ze Slovenska

Vážený pene Mereš,

Všechno dobré a veliké DEKUJI, za Vaši podporu a pochopení, za to, že jsme se mohli setkat. Ješte pořád jsem nepročetl všechny vaše knihy ale pracuju na tom. Hlavne sa snažím udržovať stav svojho vedomia, ktorý umožnuje pochopenie, prijatie a odpustenie s pokorou, láskou, vďačnosťou a rešpektom tak, že sa nesnažím teda nechávam ten stav aby bol pretože akékoľvek zasahovanie do toho stavu stav mení a tým pádom už by to ten stav nebol :-). Z hĺbky svojho srdca prajem Vašim žiakom, priateľom a milovaným aby vo svojom vnútri pochopili Váš odkaz a naučili sa ho žiť. VĎAKU JEM. Juro

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2016

Vložil: Roman

Titulek: Inspirace

Zdravím vás pane Mareši,

shlédl jsem vaše vystoupení na videu s panem Duškem. Velmi inspirující ! Díky

Odpovědět

—————

Datum: 21.01.2016

Vložil: Maruška

Titulek: poznání

Dobrý den, pane Mareši. I já jsem Vás poznala skrz video s Jaroslavem Duškem. Vaše vystoupení bylo naprosto úžasné. Mohu říci, že když člověk hledá, tak najde. Byl to pro mne nový start, nový začátek a nové pochopení. Ihned jsem našla vaše stránky a stáhla první knihu, momentálně jsem ji znovu otevřela a musím ji dočíst a samozřejmě i Vaše ostatní knihy. Nejvíce mne však zasáhla Vaše básnička, něco tak krásného a čistého jsem dlouho nečetla. A mé srdce zaplakalo ...,ale také se otevřelo té neskonale krásné lásce a všemu krásnému na tomto světě. Máte mou velikou poklonu za vše co děláte. S přáním krásného dne Maruška.

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2015

Vložil: Pavel Kačer

Titulek: Díky!

Vážený pane Mareši,
právě jsem na webu dokoukal Vaše vystoupení s J. Duškem v Divadle Kampa. Abych Vám lépe porozuměl, začal jsem číst Vaši knihu Hovory s Akášou a chci postupně přečíst všechny Vaše publikace. Okamžitě jste mě zaujal, Vaše zkušenosti a moudrost jsou udivující, pro mě velmi inspirativní. Těším se, že se s Vámi setkám i osobně. Jistě k tomu bude někdy příležitost.
Dovolím si položit jednu otázku: Znáte doc. M. Krále, CSc., resp. jeho rozhovor v Gosha TV Bůh prokazatelně existuje? Zajímal by mě Váš názor o jeho vědeckých důkazech, o nichž v nejmenším nepochybuji.¨
Děkuji, že zdarma dáváte své poznatky, čas a ochotu k dispozici hledajícím!
PK

Odpovědět

—————

Datum: 11.01.2016

Vložil: Antonín Mareš

Titulek: Re: Díky!

Nepotřebuji žádné takové důkazy. Pokud k něčemu potřebujete důkaz, pak vlastně přiznáváte, že to neznáte.

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2016

Vložil: Roman

Titulek: Re: Díky!

Zdravím vás...když jste zamilován, potřebujete nějaké důkazy, které potvrzují vaší "zamilovanost" ?

Odpovědět

—————