Kniha návštěv

Datum: 11.01.2016

Vložil: Antonín Mareš

Titulek: Re: Díky!

Nepotřebuji žádné takové důkazy. Pokud k něčemu potřebujete důkaz, pak vlastně přiznáváte, že to neznáte.

Odpovědět

—————

Datum: 14.02.2016

Vložil: Roman

Titulek: Re: Díky!

Zdravím vás...když jste zamilován, potřebujete nějaké důkazy, které potvrzují vaší "zamilovanost" ?

Odpovědět

—————

Datum: 09.12.2015

Vložil: Gabriela Kubranova

Titulek: Pani

Dobry den,zaujalo ma vidieo,kde ste bol hostom Jaroslava Duseka,doposial som vase meno este nepocula. Precitala som skoro vsetky vase knihy a niektore aj 2-krat,aby som pochopila niektore veci lepsie,aj ked sa tazko chape cloveku, ktory nezazit podobne veci. Ale su to veci zaujimave. Prave som mala diskusiu cez intetnet z mojou spoluziackou zo strednej skoly, ktora sa asi pred 12 rokmi dala k jehovistom( mam uz 44rokov) pytala som sa jej preco to urobila,pobedala ze nasla v biblii zmusel zivota a co vsetko jej dala ta komunita. Povedala som jej ze citat bibliu mohla ako katolicka evanielicka alebo nemuse byt nikde. Dokola hovorila iba o byblii. Povedala som jej nech cita aj ine lnihy,ja citam od vedomich ludi,ona na to-ze to su iba nedokonali ludia....ako moze tvrdit nieco take ked ani nevie co vedomi su...neda sa s nimi rozpravat, su nauceny bibliu na spamat,ale najviac mi lezu na nervy ked chodia po domoch a natlacaju ludom letaky a prehovaraju. Na to som jej napisala ze kazdy si najde cestu sam k viere,bohu alebo k pravde,nemusi mi nikto davat letaky. Som rada ze sa vase knizky daju stiahnut,preto ze mi kratia cas autobusom do prace a vela som satak dozvedela aj o dejinach.Dakujem. Gabika.

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2015

Vložil: Čestmír

Titulek: Děkuji za poznání

Děkuji, že jsem Vás a Vaše stránky mohl prostřednictvím Jaroslava Duška "poznat".


Odpovědět

—————

Datum: 09.05.2015

Vložil: Agape Toskas

Titulek: SVETLO ve tme

Tak jsem vas konecne nasla v te tme..privedla me na vase schranky mala 'synchronicity'..pres svetlusku Jaroslava..ktereho jsem take objevila az ted. Jsem sice kousek ale i tisice mil od vas tak neni divu, znam mnoho anglicky mluvicich 'svetlusek'.ale ted jsem se nasla najednou na ceste poznavani ceskych dusi co dosli k tomu NadJA..a dal..Vase basen Kdo jsem ja? me dala slzy do oci..Ja sla pro lasku az k oceanu, kde jsem ji nasla vevnitr chramu..) Stahla jsem si vsechny vase knihy najednou a budu nad nimi v tichu u Ticheho oceanu meditovat. Dekuji za vas. A tesim se nekdy na videnou..

Odpovědět

—————

Datum: 29.04.2015

Vložil: Jan Kovařík

Titulek: Děkuji

Až díky mé oblíbené Duši K, kde jste byl hostem jsem se o Vás dozvěděl. Celé téměř tříhodinové povídání bylo moc krásné a viděl jsem ho nejednou :). S panem Duškem jste se krásně doplňovali. Oceňuji Vaši snahu podpořit poznatky skrz vědu a náš materialismus, kde jsou podle mě ukotveny ty základní bloky lidí k duchovnu. Jinak s celkovým Vašim pojetím existence/všeho/podstaty určitě souzním. Nějak přirozeně jsem z Vašeho projevu vycítil stejná "směr". Také chci poděkovat za knihy, které jsem doposud od Vás přečetl - momentálně za Pravdy života! Přeji Vám jen to nejlepší a neztrácejte chuť dál pokračovat ve svém tvoření, protože jste hodně lidem schopen pomoct se posunout tam kam mají. S velkou pokorou a pozdravem Jan Kovařík

Odpovědět

—————

Datum: 17.04.2015

Vložil: Miroslav Lorenc

Titulek: Děkuji

Děkuji, že jsem Vás a Vaše stránky mohl prostřednictvím Jaroslava Duška "poznat".

Odpovědět

—————

Datum: 04.04.2015

Vložil: Katka

Titulek: děkuji

Dobrý den,
viděla jsem Vás v pořadu s panem Duškem a vaše názory se mi zdály blízké a zajímavé. Tak jsem si stáhla Vaše knihy a ponořím se do čtení.
Děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 22.03.2015

Vložil: Antonín Mareš - admin

Titulek: UPOZORNĚNÍ

Znovu upozorňuji - toto je kniha návštěv.
Diskusní příspěvky patří do rubriky - ROZPRAVY.
Pokud tomu tam nebude - budou mazány.

Odpovědět

—————

Datum: 09.03.2015

Vložil: Jiří Kříž

Titulek: Potřeba ohrad

Dobrý den!
Vaše názory a myšlenky jsou mi velice blízké, ač jsem zažil pouze 30 zim. Ovšem dvě věci jsou pro mně nepochopitelné a doufám, že budete schopen mi alespoň kuse nastínit, proč se tak děje.
Lidé v podstatě stále volají po svobodě, avšak nejvíce spokojení jsou jen tehdy, když ji odevzdají. Církvi, diktátorům, politickým stranám. I když jsem schopen nadhlédnout informace z médií, které mi zcela brutálně podsouvají určitý názor (ať už kohokuliv), lidem to stačí a tupě ho papouškují. Zmínil jste tzv. "Ruskou krizy". Hovořil jsem z Ukrajinkou, která tvrdí, že viníkem jsou sami Ukrajinci. Rusko s tím v prvopočátku vlastně moc společného nemělo. Přesto jsem se setkal s reakcemi, které byly agresivně odmítavé. Měl jsem z nich pocit, že narušuji vesmír, který byl podsunut a se kterým je daný člověk spokojen, ač (zřejmě) není tak úplně jeho.
Druhá věc je, že pokud apeluji na lidskost většinou jsem (obrazně) kamenován jako idealista, snílek a utopista. Myslíte si, že Machiavelli měl pravdu? Skutečně lidskost znamená agrasivitu, sobectví a sklon k sebezničení?
Děkuji za Váš čas. S úctou Jiří Kříž

Odpovědět

—————