Kniha návštěv

Datum: 26.02.2015

Vložil: Antonín Mareš - admin

Titulek: Toto je návštěvní kniha

Toto je návštěvní kniha a proto své nárory pište do rubriky ROZPRAVY. Děkuji

Odpovědět

—————

Datum: 25.02.2015

Vložil: kdokoli

Titulek: s pokorou sobe vlastni

se Vam musim priznat, ze mne Vase videni světa zaujalo, na zaklade Duse-K jsem si nasel Vase stranky hodlaje ponorit se do Vasich knih. Zastavil jsem se ještě u aktuálních udalosti, které komentujete - deni na Ukrajine. Je mi to lito, protože v ostatních záležitostech jsem schopen Vas celkem - a to celkem snadno - pochopit, věci Vami predkladane se zdaji byt logicke a uspokujici po obsahove strance. V zadne z Vasich tezi jsem nenasel (prozatim) nejaky vyznamny rozpor s tim, jak jsem ochoten věci chapat a prijimat, nikoliv však ve Vasem nahledu na situaci na Ukrajine. Je mi to lito, ale necitim to tak, a z této me litosti, která vychazi z jakéhosi pocitu napojeni se na vas nazorovy status, prameni pocit zklamani, ze jste na jedne strane schopen celkem rozumného nadhledu ve vecech obecnych, a přitom na strane druhé dokážete nahlížet na deni na Ukrajine takovym zpusobem, jakym to delate.... Nebudu Vas o nicem presvedcovat, ani Vam nastiňovat ten muj nahled na věc, jen jsem citil potrebu toto vyjadrit. Opravdu necitite potrebu se na svůj nahled na deni na Ukrajine ještě jednou podivat? Citite to u sebe srovnane a jste opravdu (OPRAVDU) o svém nazoru pevne presvedcen? - Kdokoli -

Odpovědět

—————

Datum: 26.02.2015

Vložil: Antonín Mareš - admin

Titulek: Re: s pokorou sobe vlastni

Tak především.
Slušností je se představit. Vy víte, kdo jsem a já? Mám odpovídat někomu, kdo se označuje "kdokoliv".
Proč?
Udělám to jen v hrubých rysech, abych vám ukázal váš omyl.
Tak především.
Už v úvodu pořadu v divadle Kampa, jsem zdůraznil, že vše jsou jen mé názory a ne skutečnosti jako takové, ke kterým nemůžeme dospět, a to především proto, že o nich nemáme dostatečné poznání. Toto konstatování je nutné brát doslova. V tomto případě to platí především o vás a to velmi silně.
To, co vy vydáváte za skutečnost (na Ukrajině), je pouze váš názor a to silně ovlivněný post hypnotickou sugescí současných masmédií. Především pak toho, co se píše na internetu (facebooku).
Tato proruská propaganda je skutečně obludná. Seznámil jste se někdy vůbec s tím, jak smýšlí náš národ? Ten je ve své velké většině protiruský a správně hodnotí dění na Ukrajině jako agresi Ruska, které se nemůže smířit s tím, že ztrácí svou kolonii.
Na Ukrajině neprobíhá boj mezi Ruskem a zbytkem světa. Putin i Merklová stojí na stejné straně. Jen Putin (Rusko) je poněkud nenasytný a tak mu zbytek světa dává najevo, že takhle tedy ne. Fašistické vedení v Moskvě by se nejraději vrátilo do dob Stalina, kdy na Ukrajině vyvolalo hladomor, který postihl mnoho milionů lidí (hovoří se až o 20 milionech). Proč? Protože potřebovalo zlomit odpor vesnického obyvatelstva proti Stalinovi. Dnes je to obdobné. Je ale jiná doba a tak to tak snadno nejde.
To co straší Západ i Východ (Rusko) je Majdan. O tom co to je, a co to ten Majdan ve skutečnosti je a co představuje, máte zřejmě mlhavé představy.
Doporučuji se zbavit svých post hypnotických představ a začít normálně myslet.

Antonín Mareš

Odpovědět

—————

Datum: 05.07.2015

Vložil: Jaroslav Jiskra

Titulek: Re: s pokorou sobe vlastni

Vskutku nízké, navíc od "člověka" jenž se pod svůj názor nemá sílu podepsat. S tou lítostí jste mě rozesmál.

Odpovědět

—————

Datum: 23.08.2013

Vložil: Miloslav Žák

Titulek: osobní pocit - po 50 letech života

s většinou myšlenek se ztotožňuji - slušný člověk, který aktivně prožije svůj život, vychová svoje děti v úctě k práci druhého, má rád svoji rodnou vlast - i přesto ho však trápí, že pracovitost a přejícnost nevítězí, nad leností a závistí - moci chtivých křiklounů :-(
FB: "Nemo Zmoře"

Odpovědět

—————

Datum: 22.10.2012

Vložil: Storm

Titulek: Astrologie trochu jinak

Zdravím, máte pěkné a zajímavé stránky.
Možná by vás mohla zajímat série videí zdarma, která pojednávají o současných událostech z astrologického hledsiska :).
Videa najdete zde:
https://stormage.astrojinak.cz

Odpovědět

—————

Datum: 23.04.2008

Vložil: Antonín Mareš

Titulek: Uvítání

Vážení přátelé
Vítám Vás na svých webových stránkách, které chci věnovat diskusi o tom, co je člověk a odkud vzešel, a kam to vlastně směřuje.

Odpovědět

—————