Exekuce

EXEKUCE => naše vina

 

To, že si exekutoři počínají jako zločinci je odsouzeníhodné.

Mnohem více je ale odsouzeníhodné to, že jsme jim sami dali prostřednictvím našich poslanců práva a pravomoci, které z nich doslova a do písmene vytváří zrůdy. Neboť jak jinak hodnotit jednání lidí, kteří nejen zabaví majetek viníka i nevinika, ale zároveň i zabaví i byt a vyhodí, a to doslova, z něj třeba i ženu s malým dítětem, kteří nemají kam jít, a tím je odsoudí k pobytu na ulici. Viz případy z Ostravy a od Brna. V novinách se pak rozpoutá ostudná kampaň proti matce, která se snaží si dítě zachovat.

Po dopadu policií jí je dítě bez milosti odebráno a ona je trestně stíhána. Viz uvedené případy. To ani nemluvím o bezdomovcích, kterým v mrazech nezbývá než umrznout.

Není to takhle náhodou vražda?

Ptám se tedy, kdo nám dal právo dovolit těmto zrůdám toto jednání, které nemá obdobu ani za fašistů ani za komunistů! Budeme-li morálně a lidsky slepí k druhým, pak se můžeme jen "těšit" na odplatu, která bude zřejmě zdrcující.

Má otázka je následující.Kdo je víc vinen?

Zločinec, nebo ten, kdo tento zločin toleruje a umožňuje? Ať už věříme či nikoliv, jedno je jisté, Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Mějme to na paměti.